Servis

Máte problém s Vaším smartfónom, nejde zapnúť alebo sa rozbil ? Nič ešte nieje stratené, až 99% závad sa dá odstrániť a telefón dať opäť do pôvodného stavu. Opravy iPhonov a iných smartfónov robíme už niekoľko rokov, rýchlosť, spokojnosť a  profesionálny prístup je našou prioritou.

V prípade poškodenia smartfónu je možné dohodnutie opravy na telefónnom čísle 0903847440 , mailovej adrese smartfix@smartfix.sk alebo jednoducho nám napíšte na Facebooku: SmartfixBA kde nájdete aj fotodokumentáciu Vašich zariadení a našich opráv.

Opravy realizujeme najčastejšie na počkanie do 1 hodiny vrámci Bratislavy, kde si dohodneme vyzdvihnutie zariadenia a následnú opravu. Ak sa jedná o sofistikovanejšiu opravu tak telefón býva opravený do 24 hodín. Ceny najčastejších opráv nájdete na našom webe po zvolení príslušného zariadenia avšak realizujeme aj opravy iných ako Apple zariadení. 

Rýchlosť a dostupnosť býva kľúčová, preto poskytujeme aj pojazdný servis a zariadenie vieme vyzdvihnúť u Vás na adrese, či už doma alebo v kancelárii.