https://www.smartfix.sk/image/cache/catalog/Smartglass/liquid nano protection-1170x600.jpg

Tekuté ochranné sklo

  • 25 Mar 2018
  • |   0 Comments
S kúpou nového telefónu prichádza otázka ako ho ochrániť a zanechať stále krásny a uhladený dizajn. Ochranné sklo je dobrý pomocník avšak aj to má svoje nevýhody a často sa stretávame s nedoliehajúcimi hranami pri zahnutých displejoch alebo zanášajúcousa mastnotou v rohoch skla. Taktiež je telefón hrubší a o pár gramov ťažší, čo môže odrádzať detailistov.

V roku 2017 prišla na trh novinka, ktorá by mala vyriešiť všetky tieto problémy a ochrániť sklo telefónu proti rozbitiu a pošrabaniu. Dokonca je použiteľná na šošovky fotoaparátu a sklenené zadné kryty. Jedná sa o LIQUID SCREEN PROTECTOR s nano technológiou ktorá vytvorí vrstvu priehľadných kryštálov s rovnakou tvrdosťou ako sklo.


Aplikácia je jednoduchá a zvládne ju každý.
Základom je dobre očistiť displej a zbaviť ho mastnoty. Ideálne je použiť handričku napustenú alkoholom, ktorá sa nachádza v balení. Potom zotrieť zbytky alkoholu suchou handričkou.

V druhom kroku aplikujte ochrannú tekutinu z fľaštičky a krúživými pohybmi rozotrite s handričkou po celom displeji. Potierať treba dôkladne celý povrch. Nezabudnite ani na sklíčko fotoaparátu. Obsah vydrží na niekoľko vrstiev v závislosti od veľkosti telefónu. Na náš iPhone 6  sme použili polovicu celkového obsahu.


V poslednom kroku sklo preleštite pribalenou handričkou a nechajte zaschnúť po dobu 10 minút. Ochrana nanesená v tenkej priehľadnej vrstve prekryje celý povrch a ochráni displej pred poškriabaním a zvýši odolnosť proti rozbitiu.Trvácnosť je  približne rok, po tejto dobe je ochranu možné aplikovať znova, v prípade potreby aj skôr.


Nano technológia tekutej ochrany je neviditeľná a nieje škodlivá na pokožku, zabraňuje množeniu baktérií na zariadení a nemá žiadny vplyv na fungovanie dotovej odozvy telefónu. Je ju možné použiť na všetky typy smartfónov a tabletov.
0 Comments

For Comment you need to Login